Het Belgische koor Bocanto treedt op 27 september op in Harderwijk.
Het Belgische koor Bocanto treedt op 27 september op in Harderwijk. Catharinakapel Harderwijk

Vlaamse klanken in de Catharinakapel

19 september 2026 om 16:00 Muziek

HARDERWIJK Het Belgische koor Bocanto brengt in het weekend van 26 en 27 september een bezoek aan Harderwijk. Op de zondag is om 11.00 uur het concert van de groep uit Bocholt.

Het streefdoel van Bocanto is om mooi en met plezier te zingen op een zo hoog mogelijk niveau. Het koor wil het publiek laten horen hoe men door samen te zingen en te luisteren tot het mooiste kan komen wat een zanger zich kan indenken: met aandacht voor de dirigent het publiek proberen te raken met de schoonheid van muziek in een live uitvoering. 

Bocanto richt zich op het volledige repertoire van de koormuziek. Dit gaat over de klassieke muziek van grootmeesters als Bach, Mozart en Brahms, maar daarnaast ook minder bekende maar toch zeer goede koormuziek uit de volledige geschiedenis van de West-Europese muziek. Bocanto is ook niet bang voor het brengen van twintigste eeuwse muziek waar Vlaamse composities een bijzondere aandacht krijgen. Ook moderne, hedendaagse muziek met een klassiek tintje, zit sinds kort in het repertoire van het koor. Het concert zal een ‘licht’ karakter hebben.

Tickets voor het optreden van Bocanto zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Catharinakapel. Meer informatie over het Belgische koor is te vinden via de website: www.bocanto.be.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie