Afbeelding
Jan de Roo fotografie

IJs in Ermelo gaat weer zorgen voor schaatspret op ‘t Weitje

16 september 2026 om 12:00 Evenementen

ERMELO Ook dit jaar wordt in het dorp het Weitje omgebouwd tot schaatsbaan en horecagelegenheid tijdens IJs in Ermelo. De plek om kinderen kennis te laten maken met de Nederlandse schaatscultuur, zelf de ijzers onder te binden of nostalgisch te worden.

Vanaf 25 november is er 5 weken lang schaatspret voor jong en oud. De ticketprijs blijft gelijk en ook dit jaar is er schoolschaatsen, G-schaatsen, een ijshockeytoernooi en curling. 

De horeca is dit keer de gehele tijd open waardoor het mogelijk is om op te warmen met een drankje of juist af te koelen na de inspanning. Met een speciaal biertje ‘De natte klapschaats’, gebrouwen voor IJs in Ermelo, is er ook een unieke proefervaring voor volwassenen op de tap.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie