
That’s It Kinderkleding blijft in Ermelo, ‘Kindermode moet stoer en trendy zijn’
16 oktober 2024 om 14:00 ZakelijkERMELO Na meer dan 20 jaar leek er een einde te komen aan That’s It Kinderkleding in Ermelo. Door een meedenkende verhuurder kan Ditty Jansen (55) toch in het pand aan de Stationsstraat 68 blijven. Deze is drie dagen in de week open als outlet, naast de nieuwe collectie in haar tweede winkel in Nunspeet.
Marco Jansen
Begonnen in 2002 in Horst als Kids Fashion opende Ditty Jansen een jaar later haar eerste winkel in het centrum van Ermelo. 20 jaar later en verschillende locaties in de Stationsstraat verder, koos zij in december 2023 voor een verhuizing naar Nunspeet. „Na de coronasluiting zag ik veel mensen niet meer terug in de winkel, omdat ze elders of online gingen kopen. Vanwege de collectie die ik overhield, startte ik een outlet aan de Stationsstraat 105 middenin het centrum. Hier heb ik ruim een jaar gezeten. Ik kon in Ermelo geen nieuwe huurplek vinden voor de outlet en zo ben ik naar de Markt 7 in Nunspeet gegaan. Hier was geen kinderkledingwinkel en hier hangt nu nieuwe collectie. Het moet nog groeien, maar klanten weten me hier goed te vinden.”
Sinds januari 2023 is zij met de outlet gevestigd aan de Stationsstraat 68. Er zijn goede afspraken gemaakt met de verhuurder, waardoor de winkel op woensdag, vrijdag en zaterdag open is. De winkel in Nunspeet is van dinsdag tot en met zaterdag open. Ditty fungeert als ‘vliegende keep’ en wordt in beide zaken ondersteund door personeel.
PASTAS
Ze zou uit Ermelo vertrekken vanwege personeelstekort, maar de ontwikkelingen gaan weer de goede kant op: fysiek winkelen trekt weer aan. Begin oktober besloot ze dan ook in Ermelo te blijven. ,,Ik heb weer personeel en de outlet loopt goed, omdat de kleding van goede kwaliteit en betaalbaar is. De klant komt langzaam weer terug in de winkels. Er is een andere tijd aangebroken en je moet beter je best doen. We doen dan ook best veel om ze te behouden met goed advies en goede service. Of door een pastas mee te geven. Dit is ontstaan in coronatijd: mensen konden thuis kleding passen en achteraf betalen. Ook hebben we cadeaubonnen en een klantenkaart voor korting. In een tijd dat steeds meer winkels verdwijnen helpen wij op een leuke en klantvriendelijke manier. Ik wil ook modeshows gaan organiseren in Ermelo en Nunspeet, ik ben hier de enige kinderkledingwinkel. ”
Het is haar passie en ze geniet van de sociale contacten. De winkels hebben de sfeer van een gezellige woonkamer, waar je je thuis voelt. ,,Ik houd van kinderen en mensen om mij heen. Dat fascineert me en ik vind het leuk als ze blij de deur uit gaan omdat ze goed geslaagd zijn. Ik zet veel kinderen op Instagram en Facebook met de kleding die ze gekocht hebben. Zo zien mensen wat ik heb en dat het goed staat. Als bedankje krijgen kinderen wat lekkers of een presentje.”
MERKEN
Een kledingwinkel is volgens Ditty net een bloemenwinkel. De collectie wordt steeds ververst en zij wil hierbij inspelen op de vraag. ,,De kinder- en tienermode van nu is wijd, trendy en stoer en daar gaan wij in mee met bijvoorbeeld oversized shirts. Petrol en Black Banana’s en Only zijn stoere merken voor jongens; Only Kids, B.Nosy en Looxs zijn trendy voor meiden. Andere goedlopende merken zijn Cars, Skurk, Koko Noko kidswear en Name It en we hebben Raizzed uit Ermelo. Voor de baby’s zijn Feetje, Name it en Klein Mode de belangrijkste merken. We hebben nu veel winterjassen en vanaf januari komt er ook veel badmode binnen.”
That’s It Kinderkleding Stationsstraat 68 3851 NL Ermelo 06-10492941 Markt 7 8071 GJ Nunspeet 06-10445535 thatsitermelo@outlook.com Facebook: Kinderkleding Thatsit Instagram thatsitboysgirls














