
Wibra opent vernieuwde filiaal in Ermelo met kortingsactie
5 juni 2025 om 20:00 ZakelijkERMELO Wibra viert de vernieuwing van haar filiaal aan de Stationsstraat 99. Klanten krijgen 6 en 7 juni een gratis emmer en twintig procent korting op alles wat in de emmer past. Ook ontvangen de eerste honderd klanten op de bovengenoemde dagen een gratis fles Dasty ontvetter. Bezoekers kunnen zo kennismaken met de nieuwste winkelformule van Wibra.
De winkel heeft een metamorfose ondergaan naar Wibra’s allernieuwste winkelformule. De inrichting is overzichtelijk en helder, en verdeeld in verschillende ‘werelden’. Deze werelden zijn: Poetsen & opruimen, Wonen & koken, Aankleden & stylen, Verzorgen & opmaken en Knutselen & schrijven. Hiermee maakt Wibra het dagelijks leven voor gezinnen leuker en gemakkelijker. Het actuele assortiment is voor een schoon en gezellig huis, trendy kleding voor het hele gezin en plezier voor iedereen.
CEO Bas Duijsens vertelt: ,,We zijn er voor de manager van het gezin: de persoon die het gezin draaiende houdt en altijd op zoek is naar betaalbare oplossingen. Daar helpen we natuurlijk graag mee.” Wibra wil een belangrijke rol spelen in de dagelijkse en bijzondere momenten van gezinnen. Daarom zegt ze tegen elke klant die met minder meer weet te maken: ,,Dat doe je goed.”
Het familiebedrijf uit Epe heeft een unieke, klantgerichte manier van ondernemen en richt zich op de manager van het gezin. Met actuele winkels, een webshop op www.wibra.nl én een breed assortiment in huishoudelijke artikelen, kleding, textiel en seizoensgebonden producten speelt Wibra een belangrijke rol bij de dagelijkse en bijzondere levensmomenten van klanten. Het bedrijf telt meer dan 280 filialen. Aangeboden door Wibra |














