
Cabaretier Chris Verlaan in theater Dialoog met voorstelling ‘Ach, er komen geen kindjes van’
27 september 2026 om 14:00 PodiumkunstenERMELO Cabaretier Chris Verlaan vertolkt 3 oktober “Ach,er komen geen kindjes van” (reprise). Met zijn unieke, autistische kijk op het leven en zijn gevatte humor neemt hij het publiek mee in zijn wereld.
Chris’ verhalen zijn herkenbaar, verrassend en bieden een verfrissende kijk op de dagelijkse realiteit. In zijn eigen droge, cynische stijl brengt Chris een programma vol anekdotes zoals alleen hij dat kan. Als er iets misgaat, denkt hij altijd aan de uitspraak van zijn moeder: ,,Ach, er komen geen kindjes van”.
Ondanks deze levenswijsheid heeft Chris stiekem andere plannen. Hij worstelt zich met veel plezier door het onzekere, vrijgezelle bestaan. Maar stiekem zou hij wel iets van zichzelf willen doorgeven aan een volgende generatie. Best lastig als zelfs het aankijken van een vrouwmens al een uitdaging is. Met veel ongemak en de nodige zelfspot deelt Chris voor nu dan maar met zijn publiek de levenslessen die hij zelf heeft opgedaan. de maatschappij?
Kaarten via theaterdialoogermelo.nl/theaterprogramma.









