Wethouder Sarath Hamstra is als zestiende geplaatst op de kandidatenlijst van het CDA voor de komende verkiezingen van de Tweede Kamer.
Wethouder Sarath Hamstra is als zestiende geplaatst op de kandidatenlijst van het CDA voor de komende verkiezingen van de Tweede Kamer. gemeente Ermelo

Wethouder Sarath Hamstra van Ermelo op kandidatenlijst CDA voor Tweede Kamerverkiezingen

5 september 2023 om 17:00 Politiek

ERMELO Wethouder Sarath Hamstra is als zestiende geplaatst op de kandidatenlijst van het CDA voor de komende verkiezingen van de Tweede Kamer. Met de huidige prognoses geen plek die hem een zetel oplevert. ,,Ik heb mij desondanks verkiesbaar gesteld omdat ik vind dat het anders kan en moet.”

Volgens Hamstra nam de afgelopen jaren zijn frustratie alleen maar toe wanneer hij keek naar de debatten die in de Kamer werden gevoerd. Het elkaar zien te vangen op woorden, vliegen afvangen en elkaar de maat nemen terwijl de crisissen zich opstapelden. Zoals hij bij zijn aantreden in de raad al aangaf, gelooft Sarath erin dat je als politicus het verschil kunt maken maar hiervoor wel je handen uit de mouwen moet steken. Lokaal maar ook landelijk. 

Eén van zijn belangrijkste doelstellingen is zich hard maken voor mensen die de eindjes niet meer aan elkaar kunnen knopen. Zoals hij zich ook zorgen maakt over de bijna een half miljoen kinderen die in armoede opgroeien en daarmee minder kansen hebben. Ook wil hij het vertrouwen in de politiek herstellen. Hij is van mening dat het geluid van de mensen die buiten de Randstad wonen te weinig wordt gehoord.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie