
Mandalatekenen voor millennials en dansfeest voor mensen met beperking van Welzijn Ermelo
25 juni 2023 om 10:00 OverigERMELO Wie houdt van mandalatekenen en het leuk vindt om dit samen met anderen doen, kan zich aanmelden bij Welzijn Ermelo.
Ben je tussen de 30 en 50, kom dan ontmoeten en ontspannen. Een mandala is een ronde tekening die bestaat uit patronen en symbolen rondom een middelpunt. Je hebt geen ervaring nodig om daarmee aan de gang te gaan. Het is een creatieve meditatieve bezigheid. Aanmelden kan via mathilde.thijssen@welzijnermelo.nl of op nr. 0341-560268
DANSFEEST MENSEN MET BEPERKING
Vrijdag 30 juni is er in de theaterzaal van het Huis van Ermelo ‘Disco voor jou’, het leukste dansfeest voor mensen met een beperking op de Veluwe. Iedereen is van harte welkom van 19.30 tot 21.30 uur aan het Raadhuisplein 4 in Ermelo. Graag aanmelden via mathilde.thijssen@welzijnermelo.nl of op tel. 0341-567000. Disco voor jou is een samenwerking tussen Welzijn Ermelo, Cultuurkust en Interactie.













