Merel Hop voelt zich weer even een kind op de schommel in het Palendorp, Petten aan de zee. Een mooiere plek kan ze zich niet voorstellen.
Merel Hop voelt zich weer even een kind op de schommel in het Palendorp, Petten aan de zee. Een mooiere plek kan ze zich niet voorstellen. Merel Hop

Inzending zomerfotowedstrijd Ermelo’s Weekblad: ‘Merel Hop voelt zich weer even een kind’

16 augustus 2024 om 09:15 Overig Zomerfotowedstrijd Ermelo's Weekblad

ERMELO De inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van het Ermelo’s Weekblad stromen volop binnen. Deze mooie foto van Merel Hop is vandaag aan de beurt. 

,,Merel Hop voelt zich weer even een kind op de schommel in het Palendorp bij Petten aan de zee. Een mooiere plek kan ze zich niet voorstellen.’’, staat er bij de inzending. Maar wie heeft deze foto nou gemaakt?

Wil je ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van het Ermelo’s Weekblad? Gebruik dan deze link of druk op de oranje button rechts bovenaan de homepage.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie