
Vijf inzendingen zomerfotowedstrijd: de schoonheid dichtbij
5 augustus 2025 om 14:00 Natuur en milieuERMELO De inzendingen die hier gecombineerd zijn in een artikel zijn allemaal gemaakt in en om Ermelo. Bovenaan staat een kever die Marijke van ‘t Ende op de gevoelige plaat vastlegde terwijl ze op de Ermelosche heide was. Ze legde hier ook de Schotse hooglanders vast die stonden te grazen of eigenlijk nu nieuwsgierig opkijken.
![]()
Leuke Schotse hooglanders op de Ermelosche heide. - Marijke van ‘t Ende
Riëtte Uil legde de bloeiende bougainville van haar dochter vast na een regenbui, waardoor de druppels duidelijk zichtbaar zijn.
![]()
De bougainville van onze dochter na een regenbui. - Riëtte Uil
Dick Rustenburg liep op zondagochtend naar de kerk voor de dienst en zag bij ‘s Heerenloo in alle vroegte drie reeën. Eén van de beesten wist hij vast te leggen op camera.
![]()
Op ‘s Heeren Lool liepen zondag in alle vroegte drie reeën rond. - Dick Rustenburg
In de tuin van Yori Westerink bezochten twee bijen tegelijkertijd haar zonnebloem op zoek naar nectar.
![]()
Twee bijen op een zonnebloem in eigen tuin. - Yori Westerink
Ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van het Ermelo’s Weekblad? Gebruik de oranje button rechts bovenaan de homepage.
![]()
De logo’s van de sponsoren van de zomerfotowedstrijd in Ermelo 2025. - Eigen foto










