
Paaszang van het Ermelo’s Mannenkoor
13 april 2025 om 15:00 MuziekERMELO Het Ermelo’s Mannenkoor zingt op tweede paasdag, 21 april om 10.00 uur in de Immanuelkerk. Dit Paasconcert is al jarenlang een vast moment op de lentekalender.
Het koor brengt een afwisselend programma met bekende én nieuwe Paasliederen, waarbij de aanwezigen volop de gelegenheid krijgen om mee te zingen. Onder leiding van de vaste dirigent Ab Weegenaar zal het EMK deze ochtend een mooi concert ten gehore brengen.
Bert Elbertsen zorgt voor de pianobegeleiding en Gerald van Dijk zal het geheel omlijsten met zijn trompetspel. Na afloop worden er een kopje koffie, thee of limonade aangeboden.
Het concert is gratis, wel is er een collecte. De opbrengst hiervan gaat naar Alzheimer Nederland. Meer informatie via social media en op www.ermelosmannenkoor.nl.
Maandag 21 april gaan vanaf 09.30 uur de deuren open. Het concert begint om 10.00 uur. Immanuelkerk, Stationsstraat in Ermelo.














