
Filmhuis Harderwijk start het seizoen met film Yesterday in Hortuspark: neem favoriete stoel mee en houd het weer in de gaten
2 september 2023 om 19:30 FilmHARDERWIJK Filmhuis Harderwijk start zaterdagavond 9 september het seizoen met een film in de openlucht.
‘Yesterday’ volgt het leven van een worstelende muzikant. Hij komt erachter dat hij van de ene op de andere dag de enige persoon op aarde is die zich de ‘Beatles’ kan herinneren. Met de kennis van al hun muziek is hij vervolgens relevanter dan ooit.
Het Filmhuis zorgt voor de film en een aantal stoeltjes. Men kan uiteraard zelf een stoel en versnaperingen meenemen, ook de vloeibare. De organisatie laat hierbij wel het volgende weten: ,,We zijn afhankelijk van het weer, dus houd onze social media in de gaten voor eventueel laatste nieuws.’’ Voor deze film hoeft men geen plaats te reserveren; toegang is gratis. Aanvang is om 21.00 uur.










