
Gluren bij de Buren zoekt acts en tuinen: ‘Ermelo staat bekend om de gastvrijheid, en wat is mooier dan dat vieren met lokale cultuur?’
27 april 2026 om 10:00 EvenementenERMELO Het buurtevenement Gluren bij de Buren (GDBD) in Ermelo is weer in aantocht, 28 juni, en de organisatie is in volle gang. Zij zoeken nog tuinen en acts.
Kersverse coördinator Tanja Tirion licht toe waar de organisatie nog naar zoekt. ,,Zowel grote als kleine tuinen kunnen zich aanmelden. Ook voor het programma is er volop ruimte voor verschillende optredens: van muziek en dans tot goochelaars, theater en andere creatieve verrassingen. We staan in Ermelo bekend om onze gastvrijheid, en wat is er nu mooier dan dat te vieren met lokale cultuur?”
Voorgaande jaren was het evenement een bron van gezelligheid, talent en verbinding. ,,Ik hoop dit jaar op een bonte mix van acts: van de lokale blaaskapel tot een intiem toneelstuk onder de fruitbomen. We zoeken echt die plekken waar buren samenkomen en nieuwe herinneringen maken. Laten we van 28 juni de mooiste zondag van de zomer maken.”
Geïnteresseerden hebben nog kort de tijd om zich aan te melden. Dit kan tot zondag 10 mei via www.glurenbijdeburen.nl. Het volledige programma wordt eind mei bekendgemaakt. Alle optredens zijn te bezoeken op basis van vrijwillige bijdrage en reserveren is niet nodig.















