Fietsbingo van 2024.
Fietsbingo van 2024. Gemeente Ermelo

Fietsbingo 2025 van start

30 april 2025 om 16:00 Duurzaamheid

ERMELO De Fietsbingo gaat weer van start. Het doel is dat inwoners van Ermelo, Harderwijk, Putten, Nijkerk, Nunspeet, Elburg, Oldebroek en Hattem vaker de fiets nemen voor korte ritten.

Deelnemers kunnen stempels verzamelen door met de fiets naar één van de deelnemende locaties te gaan. Nieuw is het digitaal sparen met de Reisrewards-app. die automatisch een stempelpost herkent dankzij GPS. Met een volle bingokaart, fysiek of digitaal, maken deelnemers kans op diverse prijzen.

,,Fietsen is eenvoudig en praktisch.” Wethouder Van Veen benadrukt het belang van de actie: ,,Korte ritten op de fiets passen goed bij hoe veel inwoners zich in onze regio verplaatsen. Met de FietsBingo willen we laten zien hoe makkelijk en handig het is om de fiets te nemen. Zo dragen we samen bij aan een gezondere en bereikbare regio.”

Info op www.noordveluwebereikbaar.nl/nieuws/artikelen/fietsbingo en in de Reisrewards-app, die gratis is te downloaden in de Google Store of App Store.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie