
Bestelbus botst tegen boom door gladheid in Ermelo
7 januari 2026 om 20:17 OngevalERMELO Door de gladheid is woensdagavond op de Spechtstraat in Ermelo een bestelbus tegen een boom gebotst. Het ongeval gebeurde rond 19.45 uur en werd gemeld als een ongeval met mogelijk letsel.
Ter plaatse bleek dat een voertuig in een bocht de macht over het stuur had verloren en tegen een boom tot stilstand was gekomen. Politie en ambulance waren snel aanwezig. Bij aankomst van de hulpdiensten was de bestuurder niet meer bij het voertuig aanwezig.
De politie startte direct een onderzoek naar de betrokken persoon. Enige tijd later wist de ambulance de bestuurder te vinden en kort te controleren. De man bleek, los van de schrik, geen letsel te hebben opgelopen.
![]()
Donkersgoed Multimedia
De auto was pas twee maanden in bezit, waardoor de bestuurder zichtbaar aangeslagen was. Door de sneeuw en gladheid heeft hij vermoedelijk de grip verloren, met de botsing tegen de boom als gevolg. De politie doet verder onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval.
















