DVS sluit het seizoen af met een overwinning.
DVS sluit het seizoen af met een overwinning. Theo Aalten

DVS’33 grijpt wederom naast tastbare prijs in derde divisie; geelzwarten nemen afscheid van vertrekkers

26 mei 2025 om 10:00 Voetbal

ERMELO Voor DVS vervloog de kleine kans op playoffs voor promotie al snel tijdens de wedstrijd zaterdag, omdat Sportlust ‘46 deed wat het moest doen; winnen. Zij pakten de derde periodetitel. Hierdoor is het voetbalseizoen voor de Ermelose club geëindigd, wel met een thuisoverwinning op Hercules en een vierde plek op de ranglijst. De competitiezege is een welkome afsluiting om met een goed gevoel de zomerstop in te kunnen. 

Er werd afscheid genomen van drie spelers. Yannick Bouw keert terug naar Veensche Boys, waar hij eerder meerdere keren speelde. Sem de Wit verhuist naar Spanje om zijn dromen waar te maken in makelaarsland. Tenslotte verlaat ook Basil Camara de geelzwarten, hij komt vanaf komend seizoen uit voor MASV Arnhem. 

De clubprijzen voor de beste voetballers werden uitgereikt aan de spelers van het jaar. Benjamin Roemeon ontving de bronzen schoen, Rick Dekker de zilveren en Maarten van Dijk de gouden.

Het weekend van 16 en 17 augustus start het nieuwe voetbalseizoen voor de tweede en derdedivisieclubs in het amateurvoetbal.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie