
SPARTA dansgroep vijfde in NK-finale jazzdans in Rotterdam: ‘Behalen van de finale was primaire doel, dat is bereikt’
26 juni 2023 om 16:00 GymnastiekERMELO Afgelopen zaterdag excelleerde het SPARTA dansteam t/m 16 jaar op de NK jazzdans in Rotterdam. Als 7e geplaatst voor deze landelijke finale eindigde het team van choreografe Suzan Guliker op de 5e plaats in de met publiek afgeladen hal 6 van het AHOY complex.
,,Dit is het jaar dat deze tieners in een hogere leeftijds- en categorieklasse trainen. Dat vereist meer bewegingstechnieken en voldoen aan hogere eisen. Het behalen van de finale was ons primaire doel en dat is bereikt,” concludeert de trainster/choreografe.
De groep moest hun dans laten zien aan een jury van vijf personen. Die oordeelde 8,30 voor uitvoering en 7,87 voor choreografie. Dat resulteerde in de vijfde plaats, twee plaatsen hoger dan de kwalificatie. De dansgroep uit Zoeterwoude won de finale.












