Dansselectie C16
Dansselectie C16 Sparta Ermelo

Gymnasten Sparta Ermelo naar Nederlands Kampioenschap

21 juni 2024 om 16:49 Gymnastiek

ERMELO Dit weekend staat de Ahoy in Rotterdam volledig in het teken van de gymsport, tijdens de Nederlands Kampioenschappen. Ruim 5.000 sporters komen in het weekend van 22 en 23 juni in actie op het NK turnen dames, NK turnen heren, NK ritmische gymnastiek, NK dans, NK acrobatische gymnastiek, NK trampolinespringen en het NK groepsspringen. Ook namens SPARTA Ermelo doen een groot aantal leden mee aan het NK trampoline en het NK dans. Maar liefst 26 trampolinespringers van Sparta hebben zich geplaatst voor dit NK! Zij komen op zaterdag en zondag in actie in de Arena en in hal 1.

DERDE DIVISIE: 

James Balallo, Sem van Beek, Lynn van Braak, Doris van de Bunt, Marie-Elise van ‘t Hof, Megan van der Linden, Lefke Schouten

TTEEDE DIVISIE:  

Aisel Babina, Yasmin Balallo, Tessa Staal.

EERSTE DIVISIE:

Caro Binnerts, Britt Kroon, Lara Wolkenfelt.

EREDIVISIE:

Emy Engel, Chemène Hazelof, Twan Rieksen, Eline Westhuis

SYNCHROON:

James Balallo & Wessel Helmans, Caro Binnerts & Julianne van Veen, Thirza van Boxtel & Chemène Hazelof, Lynn van Braak & Zoë Stade, Emy Engel & Valerie Bosschart, Marie-Elise van ‘t Hof & Valerie van Vliet, Lefke Schouten & Doris van de Bunt, Eline Westhuis & Megan (Flik Flak, Den Bosch), Lara Wolkenfelt & Ilse Wolkenfelt.

Sparta Ermelo is nog opzoek naar nieuwe juryleden. Voor vragen en aanmelding kun je per mail terecht bij de Jurycoördinator Trampolinespringen: Carin de Rook juryzakentrampoline@spartaermelo.nl.

DANSSELECTIE B20 EN C16

Zaterdag 22 juni staat de selectie B20 onder leiding van Marlon Japenga in het ochtendprogramma in Hal 6. Zij dansen op het nummer “The moment I said it” en zijn als 13e aan de beurt. De selectie B20 bestaat uit: Gerlinde van den Ham, Sacha van den Hazel, Femke Hop, Maaike Hop, Christa Japenga, Romee Kleefman, Roby Linthuis, Rhodé Schalk, Jasmine Schoonhoven, Floor Schuur.

Zaterdagmiddag is het de beurt aan de selectie C16 onder leiding van Rhodé Schalk en Gerlinde van den Ham. Zij mogen als tweede in het middagprogramma en zullen dansen op het nummer “Wildlands”.

De selectie C16 bestaat uit: Jolijn Arends, Charlotte Dijkhuis, Lisa van den Hazel, Julianne Hordijk, Jasmijn de Leeuw, Anoa Middel, Anouk Roeleveld, Letenkiel Tesfagabr, Anouk Westeneng.

Sparta Ermelo strijdt op het NK.
Dansselectie B20
Juryleden gezocht
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie