
DeVeDo met nipt verschil onderuit in eredivisie wedstrijd tegen Sunrise Medical Shooters
8 december 2025 om 14:17 BasketbalERMELO DeVeDo heeft de eredivisie thuiswedstrijd in Sportcentrum Zanderij verloren van de uit Sprang-Capelle komende Sunrise Medical Shooters. Met een wisselend spelbeeld gingen de bezoekers er nipt met de winst vandoor, 58-63.
Er werd flinke strijd geleverd en de ploegen waren aan elkaar gewaagd. De Sunrise Medical Shooters wisten de eerste helft beide kwarten te winnen, waardoor zij met een verschil van zeven punten de rust in gingen.
De Ermelose ploeg was de tweede helft beter en trok beide kwarten naar zich toe, met twee keer een punt meer dan de tegenstander. Dat was niet voldoende om het verschil van zeven punten te overbruggen. Hierdoor verliest DeVeDo de wedstrijd.














