Afbeelding
Foto: Emmy v Leijenhorst

Fête de la Musique komt er weer aan

25 februari 2018 om 20:07 Algemeen

Fête de la Musique 2018 komt eraan

Op zaterdag 23 juni 2018 staat Ermelo weer bol van de muziek tijdens het 11e Fête de la Musique feest. De opgaven stromen al weer binnen en het belooft ook dit jaar weer een vol programma te worden in het centrum van Ermelo.

Maar ook op diverse locaties op landgoed Veldwijk en in de diverse kerken die zich hebben aangemeld. De inschrijvingstermijn is nog niet verstreken en Aad Bezemer die dit bijhoudt laat weten dat men zich nog steeds kan aanmelden via de website: www.ermelosemuziekfeesten.nl

“Dit jaar zullen er een paar kleine veranderingen plaatsvinden,” aldus Dick van Leeuwen namens het bestuur. “ We willen heel graag het Raadhuisplein omtoveren tot een evenementenplein en dat geld ook voor het Stationsplein. Ook nieuw dit jaar is dat we ook gaan afsluiten aan de andere kant van het dorp bij de Molen. Elk jaar gingen we al door op het Pauwenplein tot een uur of 9 en het afsluitend concert in de Immanuelkerk onder leiding van Roelof Klaassen. Uiteraard blijft dat met een bomvolle kerk in het vooruitzicht. Op het Pauwenplein sluiten we af met 2 fantastische Harderwijkse bandjes.

Allereerst komt Lisanne Spaander met haar band vanaf 19.00 uur en daarna een jonge meeslepende band genaamd Dean and the Moonboys vanaf 20.00 uur. Vooral dat laatste uur is het moeilijk om op de stoel te blijven zitten. Dean and the Moonboys speelt voornamelijk oude harde Rock ‘n’ Roll van o.a the King Elvis, Buddy Holly en Chuck Berry. Maar ook eigen nummers zullen ze laten horen. Landelijk staan deze jonge jongens al op de kaart en we zijn heel blij dat ze in Ermelo komen optreden.

Aan de andere kant bij de Molenaer en de Veluwe zal de succesvolle Ermelose formatie Nu we d’r Toch zijn een spetterend optreden verzorgen zodat ook daar het feestje tot in de avond gezellig blijft. Wellicht dat we het in de toekomst nog verder uitbreiden maar het moet langzaam groeien,” aldus van Leeuwen.

Fête de la Musique begint om 10 uur met de opening op het Raadhuisplein.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie