
Van recreatiewoning naar burgerwoning
23 augustus 2021 om 17:57 AlgemeenErmelo - Twee woningen aan de Kawoepersteeg in Ermelo krijgen de bestemming wonen. Hiervoor is een wijziging van het bestemmingsplan noodzakelijk omdat de woningen nu nog de bestemming ‘recreatie’ hebben.
Wijnand Kooijmans
Het gaat om twee voormalige bedrijfswoningen die al enige tijd zijn afgesplitst van de recreatievereniging ‘Klein Veluwe’ en particulier worden bewoond. De wijziging van de bestemming past binnen het plan ‘Vitale Vakantieparken’ en de omgevingsvisie recreatiecluster Horst.
Voor het realiseren van duurzame en natuur-inclusieve maatregelen kunnen eigenaren besluiten zelf maatregelen te treffen of om een deel van het bedrag wat hiervoor staat af te kopen. Dit is door het Ermelose college van burgemeester en wethouders vastgelegd in een overeenkomst die met de eigenaren is gesloten.










