
Van Boeijen Schoenen heeft een vernieuwde winkel met frisse uitstraling
18 maart 2025 om 07:00 ZakelijkPUTTEN Na een grondige verbouwing is Van Boeijen Schoenen in Putten met de nieuwe winkel klaar voor de toekomst. ,,Met een frisse uitstraling van deze tijd kunnen we weer jaren vooruit. Een duidelijk signaal dat we hier nog heel lang blijven”, zeggen Johan en Elise Noordmans.
Marco Jansen
Van Boeijen Schoenen is een begrip in Putten en bestaat al 113 jaar. Twaalf jaar geleden werden Johan (42) en Elise Noordmans (45) uit Ermelo de nieuwe eigenaren. ,,De winkel was er nu aan toe om vernieuwd te worden. We zijn 2,5 week dicht geweest en 20 februari weer opengegaan. De hele bovenverdieping is onherkenbaar veranderd. Van plafond, vloerbedekking en kasten is alles opnieuw opgebouwd. Het resultaat is een vernieuwde winkel die klaar is voor de toekomst”, vertelt Johan.
,,We hebben een enorm aanbod aan schoenen en dat komt in deze kleuren en verlichting goed uit. Gerangschikt op maat, dat is gemakkelijk voor de klant en voor onszelf. De indeling is logisch waarbij we het toegenomen aanbod tassen nu apart presenteren. Voor de consument een overzichtelijk beeld.”
Van Boeijen Schoenen is er voor de hele familie. Van het kleinste kind tot de oudste oma kan hier terecht. Boven zijn de collecties voor dames en heren, beneden is de kinderafdeling. Beide doelgroepen kunnen hierdoor vrij winkelen en beneden is voldoende speelruimte voor kinderen om zich te kunnen uitleven. Elise: ,,We staan voor gastvrijheid, servicegerichtheid en laagdrempeligheid. Het aanbod aan merken is niet veranderd. Na de verbouwingsopruiming staat de nieuwe voorjaars- en zomercollectie nu gepresenteerd.”
MODISCH EN COMFORT
Johan: ,,We verkopen modische schoenen tot comfortschoenen voor mensen die moeilijk ter been zijn. Wij kunnen mensen ontzien bij problemen met hun voeten, rug of knieën en zorgen dat ze weer lekker gaan lopen en met plezier schoenen aantrekken, omdat ze daarin kunnen ondersteunen. Door vergrijzing zijn comfortschoenen steeds belangrijker geworden. We hebben ook pumps voor dames die naar kantoor of een cocktailparty gaan. We zijn toekomstgericht en bedienen dus ook dertigers, veertigers en jongeren.”
SCHOENEN MET PASSIE
Johan en Elise leiden de zaak met z’n tweeën, maar vijf dames maken hun mooie team compleet. ,,‘Schoenen met passie’ is onze slogan. Die passie stralen wij en ons personeel ook zeker uit. Iedereen vertelt hier met plezier waarom een schoen zo lekker zit. De klant ervaart het als beleving om hier te kopen en prettig te worden geholpen. Door onze manier van werken, service en vakkennis hebben we het vertrouwen dat we zo nog vele jaren vooruit kunnen.”
Van Boeijen Schoenen, Kerkstraat 1, 3882 BM Putten, 0341-351221. Te bereiken via de website of e-mail: vanboeijenschoenen@gmail.com.











