
Bedrijven op Kerkdennen in Ermelo kunnen voorlopig uitbreiden ondanks besluit omvorming naar woonwijk
12 september 2023 om 09:00 PolitiekERMELO Bedrijven die willen uitbreiden op Kerkdennen worden niet belemmerd in die mogelijkheid door het besluit van de raad het bedrijventerrein in 2050 omgevormd te willen hebben tot een woonwijk.
Dat zegt wethouder Hugo Weidema naar aanleiding van vragen van Leo van der Velden. Die vindt het vreemd dat er veelvuldig wordt gesproken over een ecopark langs rijksweg A28 terwijl dat plan eigenlijk nog niet eens in ontwikkeling is. Hij vindt dat bestaande bedrijven daarvan niet de dupe mogen worden.
VOORKEURSRECHT DOOR GEMEENTE
Ook vindt hij dat ten aanzien van het ecopark wellicht actie moet worden ondernomen door het vestigen van het voorkeursrecht door de gemeente op de benodigde gronden. De komst van het ecopark kan jaren duren en zeker niet voor 2030.













