
Lustrum Ermelose Natuurwerkdag, Speulderveld
24 oktober 2022 om 23:06 Overig Deel je nieuwsZaterdag 5 november is het eerste lustrum van de Ermelose Natuurwerkdag! Ook dit jaar organiseert de ChristenUnie samen met Progressief Ermelo de Natuurwerkdag.
Deze keer hebben Christen Unie en Progressief Ermelo de samenwerking gezocht met de werkgroep landschapsbeheer van de KNNV. Zij zijn een groep vrijwilligers die tussen september en april om de drie weken op zaterdagmorgen een stuk natuur in onze omgeving onder handen nemen. Dit kan het uitdunnen van bospercelen zijn, het verwijderen van opslag op de heidevelden tot het schoonmaken van beken en vijvers. Voor meer informatie over de KNNV zie: https://noordwestveluwe.knnv.nl/
De Natuurwerkdag op 5 november vindt plaats aan de Garderense kant van het Speulderveld, ingang Paleisweg. Het werk bestaat uit het wegzagen van vliegdennen.
Meedoen?
Zaterdag 5 november, 9.30-12.30 uur, locatie Speulderveld, ingang Paleisweg,
voor informatie en opgeven: natuurwerkdagermelo@gmail.com.
De organisatie zorgt voor koffie/thee en de ochtend wordt afgesloten met een gezamenlijke lunch.













