
Lezersfoto: ‘De kleurenpracht duurde maar heel even voor het vervaagde’
17 april 2025 om 09:00 Natuur en milieuERMELO De roze gloed in de lucht op de avond van 16 april leverde veel verstilde kreten van de pracht op. Meerdere mensen grepen dit moment aan om vast te leggen.
Jannie van den Poll maakte de foto op de Groevenbeekse hei en schreef daarbij: ,, Ik was aan het afwassen en keek naar buiten. Ik zag de lucht een mooie roze gloed krijgen. Snel mijn camera gepakt en snel naar de Groevenbeekse hei. Ik was er net op tijd om nog even te genieten van de mooie kleuren in de lucht. Het duurde echt maar heel even die kleurenpracht en toen vervaagde het.”
![]()
Prachtige lucht op de Groevenbeekse hei. - Jannie van den Poll
Ook Herma Weerstra genoot van de kleuren en maakte een foto vanuit haar appartement. Zij schreef daarbij: ,, Foto in de passietijd 2025 genomen vanaf de Weme, (oude naam voor pastorie). 80 jaar geleden, voor de bevrijding van Ermelo op 18 april, was dit huidige appartementencomplex nog een grote pastorietuin.
![]()
Foto vanaf de Weme, de oude pastorie. - Herma Weerstra
















