
Zangtrio Carmen de Haan, Aaike Nortier en Rosa Ligtermoet geeft gratis a capella concert in Zendingskerk Ermelo
9 april 2023 om 20:00 MuziekERMELO Zangtrio Carmen de Haan (mezzosopraan), Aaike Nortier (mezzosopraan) en Rosa Ligtermoet (sopraan) geven op zaterdag 29 april om 15.00 uur een concert in de Zendingskerk. Alle drie de zangeressen worden of zijn reeds opgeleid aan een conservatorium.
Het repertoire bestaat uit voor a capella geschreven repertoire voor zangtrio’s met een sopraan, mezzosopraan en altligging.
De zangeressen hebben alle drie hun eigen rol binnen het ensemble. Rosa Ligtermoet heeft een heldere sopraanstem met een sterke kern. Aaike Nortier is een mezzosopraan met een heel grote stem, die prachtig meekleurt met de andere stemmen. Carmen de Haan heeft een prachtig laag geluid, wat haar als mezzosopraan ook inzetbaar maakt voor haar rol als alt in het ensemble.
De drie jonge zangeressen hebben in hun nog prille, maar veelbelovende carrière al de nodige ervaring opgedaan in koren en in solistische rollen.
Het concert duurt ongeveer drie kwartier en is gratis toegankelijk.











