Leoni Jansen met een gitaar.
Leoni Jansen met een gitaar. Hessel Stuut

Leoni Jansen in theater Dialoog: een karrevracht aan ervaring en gitaren

12 januari 2025 om 17:00 Muziek

ERMELO In een wereld die in brand staat, tussen alle rumoer, gaat Leoni Jansen in haar voorstelling ‘Leoni Solo’ op pad met haar gitaren om te zingen én te vertellen. Zaterdag 18 januari staat zij in theater Dialoog.

Ze leest haar columns voor die ze in de loop van de tijd heeft geschreven over haar boerderij met de soms ongewenste dieren; zoals de bosmuis en de naaktslak, over haar pelgrimstochten, over haar liefde voor de natuur en over onverwachte ontmoetingen met asfaltmannen op haar brug in het weiland. Met drie gitaren en een hoop muzikale ervaring.

Leoni begon haar carrière als presentatrice op televisie. De wens om meer met muziek en theater bezig te zijn, maakte dat ze afscheid nam van de televisie. Inmiddels heeft ze jarenlange ervaring met veel verschillende soorten shows, waarbij ze onder meer heeft opgetreden op het huwelijk van koning Willem-Alexander en koningin Maxima en verantwoordelijk voor de muziek bij een eerbetoon aan Nelson Mandela.

De laatste periode heeft ze veel programma’s gemaakt die de brug tussen verschillende culturen vormen.

Voor inspiratie en schoonheid moet u hier zijn: in de intieme zaal van Theater Dialoog in het Huis van Ermelo staat de wereld even stil en kunt u schuilen bij verhalen en klassiekers als Kind van de Maan, Klaverveld en Blowin’ in the Wind. Dichtbij Leoni.

Aanvang: 20.15 uur. Kaarten op www.theaterdialoogermelo.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie