
FNVcafé Noordwest Veluwe over bestaanszekerheid
5 april 2024 om 11:41 EconomieERMELO Om te weten wat er speelt bij de inwoners van Noordwest Veluwe, inventariseert Lokaal FNV Noordwest Veluwe de problemen. In dat kader organiseert FNV op 10 april een bijeenkomst over bestaanszekerheid in het Zalencentrum, Stationsstraat 137 in Ermelo. Alle inwoners zijn die avond welkom om in het FNVcafé de probleem aan te kaarten, hun hart te luchten en over mogelijke oplossingen te hebben.
Werkelijk alles is de afgelopen tijd duurder geworden, ons inkomen of de uitkering is in de meeste gevallen niet genoeg mee gestegen. Hierdoor hebben steeds meer huishoudens moeite om de eindjes aan elkaar te knopen. Uit een FNV enquête uit 2023 blijkt ook dat steeds meer mensen een bezoek aan de huis- of tandarts ontwijken en de verwarming niet aanzetten, omdat ze bang zijn voor de kosten. Hierdoor verergeren de gezondheidsproblemen. Tijdens de bijeenkomst bespreken informele groepjes onder begeleiding van een FNV vrijwilliger wat er speelt. Dat alles onder het genot van een gratis drankje en hapje.
Er zullen misschien niet direct kant-en-klare oplossingen komen, maar we gaan aan de slag met wat we wel kunnen. Graag aanmelden vóór Maandag 8 april via: lokaal.nwveluwe@vereniging.fnv.nl. Mail hier ook je verhaal naar toe als je niet langs kunt komen.
FNVcafé Bestaanszekerheid Noordwest Veluwe komt bijeen op woensdag 10 april 2024 in het Zalencentrum Ermelo, Stationsstraat 137, te Ermelo. Inloop vanaf 19.00 uur, de bijeenkomst is van 19.30 tot 21.30 uur.










