
Zomerfotowedstrijd 2026: een zeldzame gast in de tuin
24 juli 2026 om 12:00 Dieren Zomerfotowedstrijd Ermelo's WeekbladERMELO In de zomer is een beetje verkoeling of iets zoets voor veel insecten niet te versmaden. Bij Simone Kiezebrink in Ermelo weten voorbijvliegende gasten het suikerwater dan ook goed te vinden. Dit keer verscheen er echter een wel heel bijzondere bezoeker: een vliegend hert. ,,In de maanden zonder R zet ik suikerwater neer voor insecten. Tot mijn verrassing kwam dit vliegend hert langs.”
![]()
Bijzondere bezoeker van mijn wespenrestaurantje. Dit vliegendhert kwam op het suikerwater af dat ik in de maanden zonder R aanbiedt aan voorbij vliegende gasten in Ermelo. - Simone Kiezebrink
Ook meedoen? Een professionele camera is niet nodig - een smartphone volstaat vaak al. Een mooie locatie, originaliteit en een goed oog zijn voldoende om te winnen. Uit ervaring blijkt dat foto’s met mensen of dieren vaak meer aanspreken dan alleen natuurbeelden. Liggende of vierkante foto’s hebben een lichte voorkeur, maar alle formaten zijn welkom. Dan nog een laatste tip: fotograferen met de zon in de rug levert vaak het mooiste resultaat op.
![]()
Zomerfotowedstrijd 2026. - BDU Media












