
Kom mee griezelen in het beruchte poppengesticht van Dokter Dollinger
16 november 2025 om 11:00 ActiviteitenERMELO Dit jaar organiseert Scouting Alexandergroep Ermelo op 22 november voor het vierde jaar op rij een griezeltocht. Dit jaar om geld op te halen voor een nieuw gebouw.
In afgelopen edities waanden bezoekers zich onder andere in een betoverd bos en in het legendarische Hotel California. Volgens bezoekers waren deze tochten net zo goed als de spookhuizen in Walibi. Dit jaar staat poppendokter Dokter Dollinger klaar met zijn personeel om gasten te verwelkomen in zijn beruchte poppengesticht. Het belooft het perfecte avondje uit te worden voor jong en oud.
Onlangs heeft de gemeente Ermelo een lening ter beschikking gesteld aan de groep om de bouw van een nieuw clubhuis te kunnen realiseren. Met acties zoals deze griezeltocht komt scouting Alexandergroep nog een stap dichterbij de realisatie van het nieuwe gebouw.
Fan van griezelen? Scan de QR code in de onderstaande afbeelding om aan te melden. Voor een klein bedrag steunt de deelnemer zo de scouting en is de wederdienst een leuke avond.
![]()
Poster voor de griezeltocht van Scouting Alexandergroep - Baukelien Vonk














