
KNNV organiseert natuurwandeling vanuit Harderwijk en Ermelo om landgoed Appel te ontdekken
6 augustus 2024 om 12:00 ActiviteitenHARDERWIJK/ERMELO De natuurvereniging voor Harderwijk, Ermelo en omgeving organiseert zaterdag 10 augustus een wandeling over landgoed Appel.
De wandeling gaat door het fraaie veenontginningslandschap van landgoed Appel nabij Voorthuizen. In deze tijd van het jaar is er kans op het zien van de zwervende pantserjuffer en de tangpantserjuffer. Ook de zuidelijke heidelibel en andere libellen, kunnen zijn mogelijk te zien tijdens deze wandeling.
De tocht gaat met name langs het fietspad-gedeelte van de Woudweg, en uiteraard behoren behalve libellen ook andere insecten en planten (zoals de grondster, ruige veldbies en veenbies) tot de mogelijke waarnemingen.
Vanuit Harderwijk wordt er om 9.30 uur vertrokken, vanuit Ermelo een kwartier later. De wandeling duurt tot ongeveer 14.00 uur. Opgeven kan via de website van KNNV.















