Een man raakte met zijn been bekneld in een houtbewerkingsmachine.
Een man raakte met zijn been bekneld in een houtbewerkingsmachine. Donkersgoed Multimedia

Zwaargewonde bij bedrijfsongval; man komt met been in houtbewerkingsmachine

7 mei 2025 om 15:58 Ongeval

ERMELO Een man is zwaargewond geraakt bij een bedrijfsongeval woensdag 7 mei aan de Lokhorstweg in Ermelo. Het incident vond rond 13.45 uur plaats op het terrein van houtverwerkingsbedrijf Presswood.

Het slachtoffer raakte met zijn been bekneld in een houtbewerkingsmachine, vermoedelijk een maalinstallatie. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse, waaronder meerdere ambulances, politie, brandweer en een traumahelikopter.

De brandweer wist de man te bevrijden, waarna hij met spoed en onder politiebegeleiding per ambulance naar het ziekenhuis is gebracht. De trauma-arts hoefde niet mee en keerde terug naar de basis.

De Arbeidsinspectie is geïnformeerd en onderzoekt de toedracht van het ongeval. De oorzaak is vooralsnog onbekend.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie