
Schoolzwemkampioenschap door zwemvereniging ZEW Ermelo en Triton Putten voor groep 6 tot en met groep 8
11 november 2024 om 10:30 ZwemmenPUTTEN/ERMELO Het tweede schoolzwemkampioenschap voor de groepen 6, 7 en 8 van Ermelo en Putten zal op vrijdagavond 22 november van 17.30 - 21.00 uur plaatsvinden. Dit evenement komt in samenwerking met de zwemvereniging ZEW Ermelo en Triton Putten tot stand. Het schoolzwemkampioenschap zal in het zwembad de Zanderij in Ermelo worden gehouden.
De scholen gaan in teams van vier tot zes leden tegen elkaar strijden. Er is één klassement. Het is een teamwedstrijd en er zijn geen individuele prijzen te winnen. De tijden van de estafettes en alle individuele nummers van de teamleden worden bij elkaar opgeteld. Het doel is om met het hele team een zo’n snel mogelijke tijd neer te zetten. Er wordt een estafette, vijftig meter in borstligging, vijfentwintig meter in rugligging en een fun estafette gezwommen. De teams kunnen zich tot en met donderdag 14 november inschrijven via de link bit.ly/schoolzwemkampioen. Er is plaats voor achttien teams, inschrijving gaat op basis van binnenkomst, dus vol is vol.
SPORTIEVE AVOND
De zwemverenigingen hopen dat ze van veel verschillende scholen uit Putten en Ermelo een team kunnen verwelkomen. ,,We willen de kinderen met dit schoolkampioenschap een leuke sportieve avond laten beleven en enthousiast maken voor de zwemsport”, volgens een woordvoerder. Beide verenigingen hebben een ruim aanbod van verschillende zwemsporten: sterrenplan spelenderwijs kennis maken met verschillende zwemdisciplines: synchroonzwemmen, waterpolo, trimzwemmen junior en wedstrijdzwemmen.
![]()
Funestafette - ZEW Triton Putten Ermelo
TRAINEN
Voor kinderen die willen oefenen voor het toernooi is er mogelijkheid om mee te trainen. In de week voorafgaand aan het toernooi zijn er verschillende trainingsmogelijkheden. Aanmelding voor de training kan via het aanmeldingsformulier. Het aanmelden van een team kan via school of via een ouder/verzorger.
















