
DVS’33 start met de voorbereiding op het nieuwe seizoen; een zomer vol oefenduels om het team klaar te stomen
7 juli 2026 om 16:00 VoetbalERMELO Waar de jeugd het seizoen heeft afgesloten, met hier en daar nog een gezellige eind barbecue op het programma heeft de selectie van DVS’33 de eerste training alweer in de benen. Na de verdiende rust na een lang seizoen, zullen de geelzwarten ook het nieuwe voetbaljaar weer strijden in de derde divisie. Een zomer vol wedstrijden wacht.
De selectie is ten opzichte van vorig seizoen gewijzigd op meerdere vlakken. Matthijs Blijham is de opvolger van hoofdcoach Joram Hendriks, die is vertrokken naar Sparta Nijkerk. Leo Venhuizen en Dennis Temmink zijn de nieuwe assistenten die langs de lijn het team bijstaan. Ronald Evers is de nieuwe keeperstrainer. Met het vertrek van onder andere de vaste middenvelder Ian van Otterlo is er een basisplek vrijgekomen, die ingevuld gaat worden. Andere vaste waarden zoals Stef Nijland, Sander van Looy en Nicky van Hilten hebben hun contract bij de geelzwarten verlengd. Jesper Middelkamp is één van de nieuwe gezichten in het team. De snelle flankspeler is overgekomen van SVZW.
Voorbereiden op de competitie betekent niet alleen trainen. Spelers en de technische staf zoeken wedstrijdritme en ervaring met de gewijzigde formatie die dit seizoen de eer hoog gaan houden voor de Ermelose ploeg. Daarom staan er meerdere oefenduels op het programma.
De eerste tegenstander is VV Scherpenzeel, die op bezoek komen aan de Sportlaan op 18 juli om 15.00 uur. Scherpenzeel speelde afgelopen jaar in dezelfde competitie en is ook het aankomend seizoen één van de concurrenten.
ACV uit Assen is de volgende in het rijtje op 25 juli om 15.00 uur. Ook zij komen spelen op de Ermelose velden. De Drentse club is komend jaar in de competitie een nieuwe tegenstander, nadat zij vorig jaar laatste eindigde in de tweede divisie en direct degradeerde. Onbekend is de club niet, het gaat om een hernieuwde kennismaking.
Een week later, 1 augustus staat om 15.00 uur een wedstrijd op het programma tegen Jong Almere City FC. Dit team komt uit in de tweede divisie, een treetje hoger dan DVS zelf.
Drie dagen later mag het equipe opnieuw aantreden, namelijk op 4 augustus. Dit keer om 20.00 uur ‘s avonds, wederom thuis op de Sportlaan. De Utrechtse tegenstander Kampong speelt in de competitie een niveau lager dan de Ermelose club.
Daarna gaat het team van Matthijs Blijham op 8 augustus op bezoek bij tweede divisionist GVVV uit Veenendaal. Hun vorige seizoen zijn ze 14de geëindigd in dezelfde competitie als waar de Drentse club ACV uit degradeerde en IJsselmeervogels de huid moest redden in de nacompetitie.
De eerste officiële competitiewedstrijd start op 15 augustus met een uitwedstrijd tegen de bekende club Genemuiden SC. Drie dagen later gevolgd door de laatste oefenwedstrijd uit tegen 4de divisionist WHC uit Wezep.















