Het Huis van Ermelo
Het Huis van Ermelo Jan de Roo

Politie huurt extra ruimte in Huis van Ermelo ter bevordering van de samenwerking

17 december 2024 om 15:00 Politiek

ERMELO De ruimte Stakenberg wordt door de gemeente Ermelo aan de politie verhuurd. Daarnaast mag de belastingdienst gebruik gaan maken van een spreekkamer in het Huis van Ermelo. 

Wijnand Kooijmans

De politie wil graag meer en vaker samenwerken en wil daarover de beschikking krijgen over de ruimte Stakenberg. De belastingdienst wil wekelijks een loket openen waar inwoners en bedrijven terecht kunnen met belastingvragen. Dit op initiatief van de bibliotheek. 

De politie gaat gebruik maken van de ruimte op de maandag om de week en verder iedere dinsdag, woensdag en vrijdag. De wand tussen de politieruimte en de ruimte Stakenberg wordt voorzien van een deur zodat eigen gebruik door de Arboarts op de donderdagen mogelijk blijft. 

Na vier maanden wordt de verhuur van de ruimte Stakenberg geëvalueerd om te zien of het eigen gebruik door de gemeente niet wordt belemmerd. Er wordt een marktconform huurtarief in rekening gebracht aan beide organisaties om aan de Wet Overheid en Markt te voldoen. Voor de gemeente Ermelo betekent de verhuur op jaarbasis zo’n achtduizend euro aan extra inkomsten.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie