Trens is 24 jaar en al 10 jaar het beste vriendinnetje van Amber Arends.
Trens is 24 jaar en al 10 jaar het beste vriendinnetje van Amber Arends. Isja Gijsberts

Inzending zomerfotowedstrijd Ermelo’s Weekblad: ‘heerlijk rijden over de Groevenbeekse Heide’

17 augustus 2024 om 17:15 Overig Zomerfotowedstrijd Ermelo's Weekblad

ERMELO De inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van het Ermelo’s Weekblad stromen volop binnen. Deze mooie foto stuurde Amber Arends in, ze reed met haar paard Trens over de Groevenbeekse Heide.  

,,Trens is een ontzettend sterk paard en liep vorig jaar een hele verveelde blessure op. De revalidatie duurde dik driekwart jaar. Maar dat is voorbij en moet je ons nu weer eens zien’’, schrijft Amber bij de actieplaat die door fotografe Isja Gijsberts is gemaakt. Amber en Trens zijn in ieder geval helemaal blij. ,,Trens is ondertussen 24 jaar en tien jaar mijn beste vriendinnetje. Heel af en toe zijn we zelfs nog in de ring te vinden gewoon omdat we het allebei nog zo leuk vinden. Wij starten ondertussen Z1.”

Wil je ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van het Ermelo’s Weekblad? Gebruik dan deze link of druk op de oranje button rechts bovenaan de homepage.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie