
Lezersfoto’s: nog meer bijzondere hoeden, plekken of groeiwijzen
17 oktober 2025 om 12:00 Natuur en milieuERMELO Inmiddels kunnen we bij de redactie een hele krant vullen met foto’s van paddenstoelen. Ze blijven maar binnenkomen.
Dit keer van Wijnie Schelven, die er verder geen tekst bij stuurde. Opvallend aan haar foto is de zwam die zich liggend een weg uit de bodem heeft gezocht. Ook een paddenstoel met een dieppaarse hoed zette ze op de foto.
![]()
Een paddenstoel met een paarse hoed. - Wijnie van Schelven
Lizette Gademan zette de paddenstoelen bij haar op de oprit op de foto. Ze schreef daarbij: ,,Het groeit gewoon op je grindpad! Bij het weggaan zag ik het toevallig want eigenlijk valt het niet op tussen het grind. Was van korte duur het genieten met openen poort gingen ze omver. Jammer!!!”
![]()
Gewoon op de oprit, tussen het grind groeien ze ook. - Lizette Gademan
Dit exemplaar heeft het openen van de garagedeuren waarschijnlijk wel overleefd.
![]()
Een paddenstoel. - Lizette Gademan
Ook iets bijzonders, moois of ludieks op de foto gezet? Deel het met de redactie op ermelosweekblad@bdu.nl.
















