Matangi Kwartet en Carel Kraayenhof.
Matangi Kwartet en Carel Kraayenhof. C.v.d.Bent

Carel Kraayenhof en Matangi Kwartet brengen klassiek, film en tango in feestelijk nieuwjaarsconcert

1 januari 2026 om 12:30 Muziek

REGIO Het Matangi Kwartet met bandoneonist Carel Kraayenhof speelt zaterdagavond 3 januari in theater Veluvine, Nunspeet. In dit feestelijke nieuwjaarsconcert brengen ze klassieke filmmelodieën van Ennio Morricone (Once upon a Time in the West) en Nino Rota (The Godfather) en van componisten die zich hierdoor hebben laten inspireren, zoals Max Richter, Osvaldo Golijov en Philip Glass, met prachtige hypnotiserende muziek. Natuurlijk ontbreken de vurige Zuid-Amerikaanse ritmes en weemoedige klanken van Astor Piazzolla niet. 

Het Matangi Kwartet is een van de meest toonaangevende ensembles van dit moment. Carel Kraayenhof, extra bekend van ‘de traan van Maxima’ bij haar huwelijk met prins Willem Alexander, heeft van zijn leermeester Astor Piazzolla geleerd hoe je tango echt hoort te spelen. Ook ‘Maestro’ Morricone, met wie Carel bevriend was, bewonderde zijn spel. Met dit hartverwarmende programma wordt het voor iedereen een prachtige avond om het nieuwe jaar in te luiden. 

Het concert begint om 20.00 uur in theater Veluvine, F. A. Molijnlaan 186 in Nunspeet. Losse kaarten zijn te koop aan de kassa en via de website www.randmeerconcerten.nl, waar ook meer informatie te vinden is over het concert.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie