
Briljanten huwelijk voor vertrouwde Ermelose gezichten Anton en Corrie Reijngoudt
12 augustus 2025 om 13:00 MensenERMELO Een bijzonder jubileum in Ermelo-West: op 10 augustus waren Anton en Corrie Reijngoudt maar liefst 65 jaar getrouwd. Het echtpaar woont al vijftig jaar in deze wijk en is er bij velen een vertrouwd gezicht.
Het liefdesverhaal begon in de strenge winter van 1956 op de schaatsbaan in het Zeeuwse Sint-Philipsland. Vier jaar later, in augustus 1960, stapten ze daar in het huwelijksbootje. Na woonplaatsen als Alblasserdam, Spijk en Moordrecht streek het gezin in 1975 neer in Ermelo. Anton werd toen de eerste directeur van de nieuwe Prins Bernhardschool aan de Wiekslag, een functie die hij tot zijn VUT in 1996 met passie vervulde. Corrie combineerde de zorg voor hun twee dochters met vrijwilligerswerk bij onder andere het Rode Kruis en later met een lange carrière als ziekenverzorgende in De Dillenburg.
Ook na hun pensionering bleven ze actief: Anton volgde een studie geschiedenis aan de Universiteit Utrecht en publiceerde een boek. Zijn doctoraalscriptie uit 2002 over het Belgenkamp in Harderwijk 1914-1918 werd tot genoegen van de nieuwe historicus uitgegeven door de Koninklijke BDU uit Barneveld. Corrie bleef tot haar 73ste werken en zette zich daarnaast in voor diverse organisaties.
Met twee dochters, zes kleinkinderen en inmiddels zeven achterkleinkinderen, kijken Anton en Corrie dankbaar terug op een rijk en gelukkig leven. Eind augustus vieren zij hun briljanten jubileum samen met familie en vrienden.









