Tijdens een boswandeling bij Staverden kwamen we deze zwavelzwam tegen. De zon gaf dubbele glans aan deze zwam.
Tijdens een boswandeling bij Staverden kwamen we deze zwavelzwam tegen. De zon gaf dubbele glans aan deze zwam. Jowan Heres

Drie inzendingen zomerfotowedstrijd Ermelo’s Weekblad: ‘een glanzende zwavelzwam bij Staverden’

12 september 2024 om 09:15 Mensen

ERMELO Er kan niet meer ingestuurd worden voor de zomerfotowedstrijd van Het Ermelo’s Weekblad, maar er liggen nog heel veel mooie foto’s te wachten om geplaatst te worden, dat zijn er de komende weken drie per dag. Laat in de reacties weten welke foto het mooist is en maak het de redactie iets makkelijker om een keuze te maken! Dit zijn de foto’s van vandaag:


Tijdens een boswandeling bij Staverden kwamen we deze zwavelzwam tegen. De zon gaf dubbele glans aan deze zwam. - Jowan Heres


Vader Aalt en zoon Tom genieten van de rust en het uitzicht in het Otztal in Oostenrijk - Ria Hijmissen


Voetjes van kleindochter in het zand van de zandbak, thuis op de stoep in het zonnetje - Gea Schaftenaar

Welke vind jij het mooist? Laat het weten in de reacties op Facebook!

Het is nog even afwachten tot er een winnaar gekozen kan worden, want lang niet alle foto’s hebben op de website gestaan. Benieuwd naar de prijzen? Die kun je zien via deze link.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie