Docenten aan de school aan de Zeeweg in Horst.
Docenten aan de school aan de Zeeweg in Horst. Gert Staal.

Ermelo Toen 680

14 juni 2026 om 12:00 Historie

TELGT In aflevering 678 ontbraken de namen van de twee rechter mannen. Nu kwam de tip dat rechts Gerrit Staal staat van boerderij Zeeburg. Wie kent de naam van de tweede man van rechts?

Op de foto van 2 vrouwen vorige keer stond rechts Rieka van Loo. Links blijkt Woutje van de Pels te zijn, dochter van Jan van de Pels en Geertje van den Hoorn. Zij huwde met Gerrit Karssen uit Harderwijk en woonden in Vollenhove. Tipgevers zijn Rita van de Bunt-Bosch en haar broer Johan Bosch.

Dit keer een foto van docenten aan de school aan de Zeeweg in Horst. Alleen de man links boven is onbekend. 

Verder staan er van links naar rechts: meester Coorengel, meester Vink en meester Margè. Onder van links naar rechts zijn: juffrouw Boeve, juffrouw Harbers en juffrouw Pasma. 

Reacties mogen naar gertstaal@planet.nl..

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie