De Immanuelkerk aan de Stationsstraat in Ermelo viert Koningsdag mee en is vandaag open.
De Immanuelkerk aan de Stationsstraat in Ermelo viert Koningsdag mee en is vandaag open. eigen foto

Immanuelkerk Ermelo rolt rode loper uit op Koningsdag

27 april 2023 om 08:00 Activiteiten

ERMELO De Immanuelkerk aan de Stationsstraat in Ermelo viert Koningsdag mee en is vandaag open. Op die manier wil deze kerkelijke gemeenschap zichtbaar en praktisch onderdeel uitmaken van het dorp.

Wie na de aubade zijn keel wil smeren, of na alle indrukken en aankopen op de kleedjesmarkt wil uitrusten, of zomaar zin heeft in een praatje, is welkom. ,,We hebben van 9.30 tot 14.00 uur de rode loper voor u en jou uitgerold. Er is koffie, thee en limonade met wat lekkers, er is muziek, gespeeld door diverse musici, gezelligheid en ruimte voor een gesprek of juist voor rust”, laat Tineke Heiner weten.

VOEDSELBANKTUIN

De Immanuelkerk zamelt geld in voor de Voedselbank. Een vrijwillige gift wordt op prijs gesteld. ,,Van dat geld koopt de Voedselbank onder andere zaaigoed voor de Voedselbanktuin, waar groente gekweekt wordt voor in de pakketten. De afgelopen jaren wisten veel mensen onze rode loper te vinden, als onderdeel van de kleedjesmarkt en zo hebben we ook de Voedselbank blij kunnen maken met diverse bedragen.” 

KOFFIE-OM-MEE-TE-NEMEN

Nieuw dit jaar is de koffie-om-mee-te-nemen, want daar bleek behoefte aan te zijn. Daarvoor, en voor het gebruik van het toilet wordt een kleine vergoeding gevraagd.  

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie