
Veluwse Wandeldagen met routes tussen 10 en 15 kilometer door Ermelo en omgeving
29 januari 2023 om 10:00 ActiviteitenERMELO De tweede editie van de Veluwse Wandeldagen vindt plaats van donderdag 9 tot en met zaterdag 11 februari. In de gemeenten Ermelo, Nunspeet, Elburg en Putten kan gestart worden voor afwisselende wandelroutes.
In iedere gemeente wordt een route aangeboden met een lengte tussen de tien en vijftien kilometer. De routes zijn tijdens de drie dagen af te halen bij de deelnemende VVV´s. Naast de route en een versnapering krijgen de deelnemers een bon mee voor het nuttigen onderweg van een kleine lunch.
WANDELING ERMELO
Het idee achter de wandeldagen is om drie dagen op verschillende locaties te starten. In Ermelo kan worden gestart voor een rondwandeling van vijftien kilometer door het Leuvenumse Bos richting het Beekhuizerzand. De route is volledig uitgezet op het wandelkeuzenetwerk.
WANDELING PUTTEN
In Putten kan de verlengde versie van de Putterboswandeling worden gelopen. De wandeling door dorpen en bos heeft een lengte van dertien kilometer en voert de deelnemers onder meer door een gebied met grafheuvels.
OVERIGE WANDELINGEN
In Nunspeet kan worden gestart voor een verkorte Hulshorsterbos-randroute van tien kilometer. De route voert onder meer langs de rand van het Hulshorsterzand waarop men een doorkijkje heeft. In Elspeet en Vierhouten kan worden gestart voor de Elspeterheide-route van zeventien kilometer met de mogelijkheid deze in te korten. In Elburg wordt vanuit de historische vesting een route van dertien kilometer gelopen over bospaadjes, landwegen en langs de Puttenerbeek.
Meer informatie is beschikbaar op veluwsewandeldagen.nl en via de deelnemende VVV’s.












