
Workshops Spot on De Wijk tijdens de eerste dag van het zomerprogramma
20 juli 2025 om 16:00 ActiviteitenERMELO Op het Pretoriusplein is 23 juli van alles te doen voor jong en oud. Kom langs en geniet van een middag vol beweging, muziek en verrassende acts. Alle activiteiten zijn gratis toegankelijk.
13.00 -13.45 uur
Basketbalclinic van Welzijn Ermelo. Trap de middag sportief af met een basketbalclinic. Ongeacht ervaring, iedereen kan meedoen. Dribbelen, passen en scoren: plezier gegarandeerd.
13.45-14.15 uur & 14.45-15.15 uur
Straattheatervoorstelling Acrocordion,een energieke familievoorstelling vol acrobatiek, livemuziek, humor en dans. Een Keniaanse acrobaat en een Nederlandse accordeoniste tonen een komisch avontuur vol stunts, muziek en interactie. Geschikt voor alle leeftijden, geprogrammeerd door Cultuurkust.
14.15-14.45 uur & 15.15-15.45 uur
Dansworkshops Sparta Ermelo, de eerste is speciaal voor kinderen uit de onderbouw en de tweede voor de bovenbouw. Kom langs, doe mee en beleef samen dans, theater en sport.
Het volledige programma staat op:
ermelobuitenleven.nl/spotondewijk












