De Muzerije.
De Muzerije. Greetje 't Hart

Barokmuziek in Muzerije

20 mei 2026 om 10:58

ERMELO Liefhebbers van barokmuziek kunnen hun hart ophalen tijdens een sfeervol concert in De Muzerije in Ermelo. Victor Pirir Avila (blokfluit en clavecimbel) en Gerrit ’t Hart (orgel en clavecimbel) verzorgen een gevarieerd programma met werken van onder anderen Johann Sebastian Bach, Hans Leo Hassler en Georg Böhm.


De combinatie van blokfluit, orgel en clavecimbel zorgt voor een rijk en afwisselend klankbeeld. Zowel verstilde als levendige stukken komen aan bod, waardoor het programma een breed beeld geeft van de barokmuziek. 

De intieme setting van De Muzerije maakt het mogelijk om de muziek van dichtbij te beleven.


Het concert vindt plaats op zaterdag 6 juni en begint om 15.30 uur. De toegang is vrij; na afloop wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd ter bestrijding van de kosten. De Muzerije is gevestigd aan de Telgter-Buurtweg 27 in Ermelo.